Z poprzedzającej wejście na alternatywny rynek emisji prywatnej uzyskała 0,6 mln zł. Istniejące od 1991 roku Calesco chce za pozyskane środki rozwinąć sieć serwisową. W pierwszej kolejności ma powstać wielkopolski oddział firmy, potem planowana jest ekspansja na resztę kraju, a także na rynek niemiecki. Spółka chce również inwestować w nowe technologie energetyczne. Posiada koncesję na obrót paliwami ciekłymi.
Calesco od zeszłego roku funkcjonuje jako spółka akcyjna. Przychody w 2009 r. wyniosły 3,2 mln zł.
Calesco wkrótce na NewConnect
Szczecińska spółka, specjalizująca się w obsłudze urządzeń grzewczych, planuje debiut na sierpień.