Carlsberg Polska wprowadza Bosmana Polarnego

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 29-10-2005, 15:44

Na jesienną słotę, na zimowe chłody i długie, sztormowe wieczory Bosman Browar Szczecin proponuje alternatywę – nowy rodzaj piwa BOSMAN POLARNY.

Na jesienną słotę, na zimowe chłody i długie, sztormowe wieczory Bosman Browar Szczecin proponuje alternatywę – nowy rodzaj piwa BOSMAN POLARNY.

 - Koncept produktu opieramy na potrzebie wprowadzenia na rynek piwa, które będzie propozycją na nadchodzące krótkie dni, szarugę, mróz i towarzyszące im kiepskie samopoczucie – Chcemy dać naszym konsumentom produkt, który oddali zimową melancholię, wprowadzi w lepszy nastrój, zagwarantuje  chwilę zasłużonego odpoczynku po całym dniu pracy mówi Bartosz Rączkowiak, Marketing Manager marek regionalnych..

 BOSMAN Polarny to piwo o głębokim i pełnym smaku, który zawdzięcza specjalnym gatunkom słodu i chmielu, o zawartości ekstarktu 13,5% i alkoholu na poziomie 6,0%. Dzięki swoim walorom smakowym jest idealnym, przyjemnie rozgrzewającym długie zimowe wieczory, trunkiem. Nowy produkt Bosman Browar Szczecin S.A. adresowany jest głównie do dotychczasowych konsumentów BOSMANA, stanowi jednak także atrakcyjną propozycję dla konsumentów sięgających po piwa konkurencyjne. BOSMAN Polarny dostępny jest wyłącznie w butelkach zwrotnych o pojemności 0,5l.

 Charakter piwa BOSMAN POLARNY podkreśla specjalnie zaprojektowane zimowe opakowanie, wyrazista kolorystycznie etykieta intrygują i przyciągają wzrok. Debiutowi piwa BOSMAN Polarny towarzyszy silne wsparcie reklamowe, którego kluczowym elementem będzie widoczność i wyraźna ekspozycja produktu na półkach sklepowych. W ramach działań ATL 1 listopada br. uruchomiona zostanie kampania radiowa i billboardowa oraz reklama w prasie lokalnej. Kampania komunikowana będzie także na siatkach na budynkach, auto mobilach i w autobusach miejskich.

Bogdan Tychowskib.tychowski@pb.pl 91 420 2235

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane