Partner podcastu

MBANK

Cena miłości do nieruchomości

opublikowano: 01-02-2019, 06:00

Czy mieszkania będą drożały? Ile się zarabia na wynajmie mieszkania? Ile marży dewelopera jest w cenie metra i co składa się na koszt? Dlaczego Polacy kochają inwestować w nieruchomości? Czy zamiast kupować będziemy wynajmować? Na te pytania odpowiadamy w kolejnym odcinku podcastu PBdosłuchania

Mieszkania są tak drogie, że droższe być już nie mogą, rynek jest przegrzany i czeka nas krach - mówią jedni. W Polsce brakuje 1-2 milionów mieszkań, a poza tym jest mnóstwo inwestorów, więc popyt będzie napędzał ceny - odpowiadają inni. Podczas, gdy jedni zastanawiają się czy zakup mieszkania to wciąż dobra inwestycja, inni przekonują, że zamiast kupować będziemy wynajmować. A i tak od wielu wielu lat Polacy wskazują na nieruchomości jako najlepszą inwestycję. O tym opowiadają: Barbara Bugaj, analityk Cenatorium, Nikodem Iskra, prezes Murapolu, Maciej Dyjas, partner zarządzający Griffin Real Estate, Marcin Krasoń, analityk Home Broker i Małgorzata Bombol, profesor z SGH. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy