Centrum usług w centrum Łodzi

opublikowano: 09-07-2018, 22:00

Spółka Solar Polska otworzy centrum usług wspólnych w łódzkim kompleksie biurowym Symetris Business Park, którego właścicielem jest EPP.

Spółka Solar Polska otworzy centrum usług wspólnych w łódzkim kompleksie biurowym Symetris Business Park, którego właścicielem jest EPP. W najmie prawie 1000 mkw. biur firmie doradzała agencja Colliers International.

Solar Polska jest częścią Grupy Solar, jednego z największych partnerów handlowych w Europie Północnej w zakresie dystrybucji rozwiązań dla firm elektroinstalacyjnych i przemysłowych. Symetris Business Park to kompleks biurowy składający się z dwóch budynków o powierzchni około 19 tys. mkw. W budynkach znajdują się przestrzenie typu open space, ale także sale konferencyjne, gabinety, pokoje cichej pracy. Kompleks ma zielony certyfikat BREEAM.

Właścicielem wybudowanego przez Echo Investment Symetris Business Park jest EPP, spółka działająca według formuły REIT i inwestująca przede wszystkim w sektorze nieruchomości handlowych w całej Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Handel / Centrum usług w centrum Łodzi