Chiny pokażą się w Polsce

  • Marta Bellon
opublikowano: 02-04-2013, 00:00

W dniach 12-14 września do Warszawy zjadą producenci i eksporterzy z Chińskiej Republiki Ludowej, by na Targach China Expo Poland poszukać partnerów handlowych.

W poprzednich edycjach w imprezie uczestniczyło 6 tys. zwiedzających i około 200 firm z Chin. Wydarzenie adresowane jest do importerów, eksporterów, inwestorów, producentów, hurtowników, właścicieli sklepów i innych osób zainteresowanych kontaktami z chińskimi przedsiębiorcami. W tym roku tematyka targów obejmie m.in. części i akcesoria samochodowe oraz motocyklowe, elektronikę, oświetlenie oraz wyposażenie gospodarstw domowych.

Wydarzeniu towarzyszyć będą konferencje i spotkania na temat importu produktów z Chin i eksportu do Państwa Środka. By wziąć w nim udział i nawiązać kontakty handlowe z partnerami z Chin, należy dokonać rejestracji na www. china-expo.pl/form/rejestracja-online.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu