Chłodzenie komputerowych głów

KAJ
opublikowano: 31-03-2006, 00:00

Jego poglądy uważane są za kontrowersyjne, nikogo więc nie pozostawiają obojętnym...

Przemawiał równo godzinę. Argumentował jasno i rzeczowo. Dyskusje o słuszności poglądów Nicolasa Carra, amerykańskiego publicysty i analityka rynku nowoczesnych technologii, trwają już od kilku lat. Teraz także i polscy menedżerowie mają twardy orzech do zgryzienia.

— IT już teraz jest elementem infrastruktury, a nie źródłem przewagi konkurencyjnej — przekonywał amerykański wizjoner, autor głośnego artykułu „IT Doesn’t Matter”, który przyjechał do Polski na zaproszenie „Pulsu Biznesu”.

Wcześniej dziesięciu polskich praktyków — menedżerów do spraw IT, przedstawicieli firm konsultingowych i znawców nowoczesnych technologii — przedstawiło swoje spojrzenie na możliwości, jakie daje high-tech. Nie zawsze pokrywało się ono z wizją głównego gościa.

— Technologia IT nie jest jeszcze tak powszechna jak elektryczność. Dlatego wciąż pozwala się wyróżnić — kontrował Borys Stokalski, prezes Infovide.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KAJ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu