Chłoń-Domińczak odchodzi z resortu pracy

PAP
opublikowano: 06-07-2009, 17:14

Wiceminister pracy i polityki społecznej Agnieszka Chłoń-Domińczak zrezygnowała z pracy w resorcie. Jak powiedziała w  poniedziałek PAP, pismo w tej sprawie wysłała już do premiera Donalda Tuska.

Pytana o przyczyny swego odejścia, wiceminister odparła: "Te zadania, które miałam do wykonania, które mi powierzyła pani minister Jolanta Fedak, zostały wykonane".

Weekendowy "Dziennik" napisał, że Chłoń-Domińczak, która wróciła do pracy do ministerstwa po urlopie macierzyńskim, zabrano część obowiązków. Minister pracy i polityki społecznej miała jej odebrać prowadzenie spraw dotyczących otwartych funduszy emerytalnych, żłobków, domów dziecka i rodzin zastępczych.

Fedak mówiła wtedy, że zmiana zakresu obowiązków jej zastępczyni Agnieszki Chłoń-Domińczak wynika z polityki i zadań, jakie realizuje jej resort. Fedak podkreśla, że wiceminister zajmuje się bardzo ważnymi sprawami dotyczącymi działań antykryzysowch.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Chłoń-Domińczak odchodzi z resortu pracy