Chociaż nie masowo, ale stale

Jacek Drabik, dyrektor generalny, Motorola
opublikowano: 03-01-2011, 14:23

Motorola działa w Polsce już 18 lat, a nasz ośrodek inżynierski 12 lat i nie przypominam sobie roku, w którym nie szukalibyśmy pracowników.

Zapotrzebowanie na nasze usługi rośnie z roku na rok. Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 1100 osób. Do pracy w naszym Centrum Oprogramowania i w Centrum Finansowym praktycznie cały czas szukamy chętnych. Nie są to zawsze rekrutacje masowe, bo poszukujemy również na ogół osób na pojedyncze stanowiska. Oprócz kierunkowego wykształcenia wymagamy od kandydatów znajomości języka angielskiego.
Moim zdaniem, rok 2011 na rynku pracy będzie należał do informatyków i inżynierów. Będzie rosła konkurencja między firmami o najlepszych specjalistów. Niektóre firmy mogą mieć problem ze znalezieniem interesujących kandydatów. My nie narzekamy na ich brak. Marka naszej firmy przyciąga zarówno zdolnych absolwentów, jak i doświadczonych pracowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Drabik, dyrektor generalny, Motorola

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Chociaż nie masowo, ale stale