Chorwacja zaprasza polskie firmy

SACH
opublikowano: 20-02-2014, 00:00

Nowe kontakty i kontrakty przedsiębiorcy znad Wisły będą mogli zdobyć podczas giełdy kooperacyjnej w Splicie.

Już na początku marca odbędzie się największe w Chorwacji wydarzenie branży turystycznej — międzynarodowe targi GAST. Jednym z najważniejszych ich elementów są spotkania kooperacyjne Tourism@GAST 2014, które odbędą się 7 marca w Splicie. Do udziału w nich zachęca przedsiębiorców znad Wisły ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.

Spotkania biznesowe w Splicie to z jednej strony okazja do poznania specyfiki turystyki w regionie Bałkanów, ale też możliwość promocji firmy i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Tourism@GAST są skierowane do szerokiej gamy przedsiębiorców i instytucji związanych z turystyką. Udział w spotkaniach wezmą m.in. operatorzy turystyczni i pośrednicy, przedstawiciele hoteli, moteli, campingów, ośrodków SPA i centrów medycznych. Nie zabraknie także firm zajmujących się turystyką aktywną, transportem oraz usługami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Zainteresowani przedsiębiorcy mogą się zarejestrować, wypełniając formularz dostępny na stronie http://tourismgast2014. talkb2b.net/. Polscy przedsiębiorcy otrzymają bilety wejściowe umożliwiające odwiedzenie wszystkich targowych stoisk.

WAŻNA DATA

27.02

Do tego dnia można zgłosić swój udział w spotkaniach.

KONTAKT:

Tomasz Charkot tel.: +74 64-80-438 e-mail: tomasz.charkot@darr.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu