Chorzów przyznał statuetkę Nike

Kajetan Sroka
29-12-2000, 00:00

Chorzów przyznał statuetkę Nike

Spółka Eco-Instal-Bud z Chorzowa została laureatem nagrody w konkursie na wyrób i usługę miasta Chorzowa. Organizatorem konkursu, który odbył się już po raz czwarty, jest Rada Miejska Chorzowa.

— Statuetką Nike chcemy uhonorować chorzowskie firmy, które oferują produkty i usługi najwyższej jakości — mówi Florian Lesik, przewodniczący Rady Miejskiej Chorzowa.

Eco-Instal-Bud został nagrodzony za wybudowanie budynku mieszkalnego przy ul. Ratuszowej. Komisja konkursowa, składająca się głównie z członków Komisji Rozwoju Gospodarczego, wzięła pod uwagę zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów przy budowie oraz walory estetyczne i użytkowe wykonanego budynku.

Oprócz nagrody głównej, przyznane zostały trzy równorzędne wyróżnienia dla: PPS Społem za wielosmakowy tort okolicznościowy, pizzerii Pod Drewnianym Bocianem za Pizzę Napoli oraz firmy Tropical za pokarm płatkowany dla paletek Tropical D-50 Plus Diskusflocken.

W poprzednich edycjach konkursu nagrodzone zostały m.in. firma Parex za palety transportowe wykonane z makulatury oraz firma Glassini za witraże.

Wręczenie statuetki i wyróżnień IV edycji konkursu odbędzie się w pod koniec stycznia 2001 r. KS

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kajetan Sroka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Chorzów przyznał statuetkę Nike