Czytasz dzięki

Ciąg dalszy zmian w Skarbcu

opublikowano: 21-07-2019, 22:00

W giełdowym towarzystwie daleko do stabilizacji w zarządzie.

Właśnie pożegnał się z nim Krzysztof Stupnicki, który zaledwie w styczniu tego roku wszedł do władz spółki. Krzysztof Stupnicki trafił do zarządu, kiedy prezesem przestała być Ewa Radkowska- Świętoń, a z władz odszedł także Dariusz Lasek (wkrótce zostanie CIO w TFI PZU). W połowie czerwca rezygnację z zasiadania w zarządzie złożył Jacek Janiuk (przez pewien czas był nawet prezesem), który przejął stery w Pekao TFI. W ramach nowego rozdania w skład zarządu powołano Grzegorza Zatryba (na zdjęciu), który będzie także szefem zespołu produktów inwestycyjnych.

Grzegorza
Zatryba
Zobacz więcej

Grzegorza Zatryba Fot. GK

Grzegorz Zatryb jest związany z rynkiem finansowym od 1991 r. Pracował m.in. w bankach, domach maklerskich, zakładzie ubezpieczeń, a także w PTE Skarbiec-Emerytura, w którym jako członek zarządu pełnił obowiązki prezesa. W Skarbiec TFI pracuje od 2010 r., pełniąc funkcje zarządzającego funduszami, dyrektora inwestycyjnego i głównego stratega. Aktywa TFI w rok spadły o 46 proc. do 3,67 mld zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane