Citi otworzył trzecie biuro w stolicy

opublikowano: 06-03-2018, 22:00

Centrum usług wspólnych Citi Service Center Poland ulokowało się już w warszawskim Generation Park.

Centrum usług wspólnych Citi Service Center Poland ulokowało się już w warszawskim Generation Park. Citi wynajmuje 24,2 tys. mkw. — jest największym najemcą, a biuro — największą pod względem metrażu lokalizacją CSC Poland. Na dziesięciu piętrach 1600 osób pracuje w systemie CitiWorks (różne przedziały godzinowe i miejsca dopasowane do projektu).

Zobacz więcej

Fot. Piotr Krajewski

— Citi był jednym z pierwszych globalnych banków, który dostrzegł potencjał Polski i otworzył tu centrum usług wspólnych. Nasze centrum zatrudnia 4300 osób, z których większość to przedstawiciele pokolenia tzw. milenialsów. Tylko w ostatnich trzech miesiącach przybyło nam 300 pracowników i stale rośniemy w tym samym tempie — mówi Sławomir S. Sikora, CCO i prezes zarządu Citi Handlowego.

Centrum usług Citi ruszyło w 2005 r., zatrudniając 57 osób w Warszawie i Olsztynie. Pracuje dla klientów banku w 96 krajach świata i świadczy m.in. usługi anty-money laundering (przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy), markets and securities services (wycena zagranicznych funduszy inwestycyjnych i emerytalnych oraz operacje powiernicze) czy IT. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu