Co najmniej 1000 posad

DCZ
opublikowano: 29-04-2013, 00:00

McDonald’s zatrudnia

KRZYSZTOF KŁAPA

dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska

Każdego dnia restauracje McDonald’s w Polsce odwiedza ponad pół miliona gości. Ich obsługę zapewnia ponad 16 tys. osób. Do końca 2013 r. dzięki otwieraniu kolejnych lokali zatrudnienie w McDonald’s wzrośnie o co najmniej 1000 osób.

W dużej mierze oferta ta będzie skierowana tradycyjnie do młodych ludzi, dla których znalezienie pracy w obecnej sytuacji stanowi szczególne wyzwanie. Dla wielu z nich McDonald’s to pierwsze i bardzo ważne miejsce zatrudnienia.

Praca w McDonald’s oznacza jasne zasady zatrudniania. Z każdym pracownikiem zawieramy przejrzystą umowę, a wewnętrzne regulaminy jasno określają wzajemne prawa i obowiązki. Jednym z ważnych, bardzo dobrze ocenianych przez pracowników aspektów, jest elastyczny czas pracy. Każdy zatrudniony może dopasować godzin pracy do grafiku swoich zajęć. Ma to szczególne znaczenie dla uczniów i studentów godzących naukę z pracą.

Praca w McDonald’s daje też szansę na rozwój zawodowy, karierę w strukturach firmy. Większość z prawie 3 tys. menedżerów w restauracjach sieci zaczynała od stanowiska członka załogi. Także dzisiejsza kadra kierownicza firmy w Polsce to w większości byli członkowie zespołów pracowniczych restauracji.

W czasie spowolnienia gospodarczego i niepewnej sytuacji na rynku pracy bycie pracodawcą zapewniającym stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego jest powodem do satysfakcji. Potwierdzeniem słuszności naszej polityki personalnej jest nie tylko stale wysokie zainteresowanie ofertą pracy w naszych restauracjach, ale także bardzo dobre oceny naszych pracowników i fachowców od rynku pracy. Kolejny rok z rzędu McDonald’s Polska otrzymał prestiżowy certyfikat Top Employers Polska, przyznawany liderom rynku pracy przez Instytut CRF.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu