Colliers otworzył biuro CISCE

Patrycja Otto
06-05-2003, 00:00

Firma Colliers International uruchomiła specjalistyczną jednostkę Colliers International Corporate Services Europe (CICSE), zajmującą się świadczeniem tzw. usług korporacyjnych. Jej siedziba mieścić się będzie w Londynie. CISCE będzie świadczyć międzynarodowe usługi korporacyjne oraz aranżować personel, zajmujący się reprezentowaniem najemcy w lokalnych biurach Colliers International. Udziały w nowej firmie posiadać będzie każda ze spółek Colliers International. Dyrektorem zarządzającym CISCE został Nick Giraudeau, prezesem zaś Jan Thompson.

— W większości dużych korporacji przystosowanie do nowych, lokalnych warunków działania stanowi jedno z największych źródeł kosztów operacyjnych. Dlatego też ważne jest posiadanie swego rodzaju centralnego punktu kontrolnego — komentuje Tim Caiger z VP Real Estate and Facilities w firmie Oracle, obecny klient firmy Colliers.

Ponadto firma Colliers International podpisała porozumienia z nowymi partnerami we Francji i w Niemczech. W ten sposób będzie obecna na 25 europejskich rynkach krajowych, jak również w południowej Afryce i na Bliskim Wschodzie. Colliers posiada także biura zlokalizowane na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Łacińskiej oraz w regionie Azji i Pacyfiku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Otto

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Colliers otworzył biuro CISCE