Comperia zadebiutuje na rynku głównym GPW we wtorek

ISBNews
opublikowano: 24-03-2014, 15:25

Notowana na NewConnect spółka Comperia zadebiutuje na rynku głównym warszawskiej giełdy we wtorek, 25 marca, podała spółka.

W lutym br. Comperia.pl przydzieliła 575 tys. akcji zwykłych na okaziciela serii F po cenie emisyjnej 20 zł za jedną akcję, oferowanych w ramach oferty publicznej, podała spółka. Łączne wpływy z emisji akcji serii F wyniosły 11,5 mln zł.

Comperia.pl to pierwsza w Polsce porównywarka finansowa. Przedmiotem działalności spółki jest porównywanie i pośrednictwo w sprzedaży produktów oferowanych przez różne instytucje finansowe. Witryna Comperia.pl istnieje od marca 2008 roku. W skład Grupy Comperia oprócz porównywarki finansowej Comperia.pl, wchodzi eHipoteka.com, Autoa.pl, Banki.pl, Kontoteka.pl oraz Comperialead.pl. Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2011 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / New Connect / Comperia zadebiutuje na rynku głównym GPW we wtorek