Continental zmienia nazwę

Karolina Guzińska
09-03-2001, 00:00

Continental zmienia nazwę

W marcu 2001 r. mija 25 lat od rozpoczęcia działalności przez hotel Continental w Krakowie, należący do sieci hoteli Orbis. Jubileusz obiektu zbiega się ze zmianą nazwy hotelu. Z dniem 1 kwietnia znajdzie się on we francuskim systemie hotelowym Accor, pod nazwą Novotel.

Już po raz drugi w swojej 25-letniej historii krakowski hotel zmienia nazwę. Otwarty i przez prawie 20 lat funkcjonujący w sieci Holiday Inn, w 1995 r. zmienił nazwę na Continental. Hotel Continental w Krakowie będzie pierwszym hotelem włączonym do marki Novotel w wyniku integracji Orbisu i Accor. Francuska sieć Accor jest jedną z największych międzynarodowych grup w dziedzinie turystyki. Na podstawie umowy franchisingu podpisanej z Accor, w ciągu najbliższych 4 lat Orbis wprowadzi do 29 swoich hoteli marki: Sofitel, Novotel, Mercure oraz Ibis. Hotele Novotel są przeznaczone przede wszystkim dla często podróżujących gości biznesowych. Obecnie działa na świecie ponad 300 Novoteli. Najczęściej ulokowane są poza ścisłymi centrami miast, przy głównych trasach komunikacyjnych. KG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Continental zmienia nazwę