Coraz mniej wystawców na jesiennych targach

Adam Brzozowski
opublikowano: 19-09-2002, 00:00

Kraków. Dziś w Centrum Targowym Chemobudowa-Kraków rozpoczynają się XX Krakowskie Targi Budownictwa Jesień 2002. W imprezie, która potrwa do 22 września, bierze udział około 310 firm, czyli o 35 mniej niż w 2001 r. W targach Jesień 2000 wzięło udział 428 podmiotów. Zdaniem organizatorów, malejąca liczba wystawców w pełni odzwierciedla sytuację w polskiej gospodarce.

Na targach prezentowane jest wszystko co ma związek z budownictwem, modernizacją domów i mieszkań.

Wśród uczestników prowadzony jest konkurs na Najlepszy Wyrób w kategoriach: technologie i materiały budowlane; technologie i materiały instalacyjne; technologie i materiały wykończenia wnętrz; oraz maszyny, urządzenia i narzędzia budowlane. Zostanie także przeprowadzony przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa konkurs o Złoty Kask.

W trakcie jednego z seminariów, które towarzyszą imprezie, omówiona zostanie koncepcja Parku Technologicznego na obszarze Kraków-Wschód.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Coraz mniej wystawców na jesiennych targach