Coraz popularniejsze Święta pod Tatrami

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 15-04-2006, 17:40

Coraz więcej osób rezygnuje z czasochłonnych przygotowań do świąt i postanawia spędzić je w hotelach i pensjonatach pod Tatrami.

Coraz więcej osób rezygnuje z czasochłonnych przygotowań do świąt i postanawia spędzić je w hotelach i pensjonatach pod Tatrami.

Zakopiańskie Krupówki już tętnią życiem. Ci którzy zaryzykowali i przyjechali pod Tatry nie mają powodów do narzekań. Słoneczna pogoda i dodatnia temperatura skłania do spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Jeden z wczasowiczów stwierdził, że postanowili rodzinnie spędzić te święta inaczej. Chcą trochę pochodzić, pojeździć na nartach i pozwiedzać.

A na Kasprowym Wierchu wciąż doskonałe warunki narciarskie. Pokrywa śnieżna miejscami przekracza półtora metra. Kolej na Kasprowy Wierch i wyciągi w kotłach Goryczkowym i Gąsienicowym kursują.

Górale mówią, że w tym roku przyjechało sporo turystów, mimo, że - jak podkreślają - boją się trochę miejscowego śmigusa-dyngusa. Bo w Zakopanem "leją wtedy pieruńsko".

IAR

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Polecane