Cosmo nagrodziło najlepsze kosmetyki

Ewa Bęczkowska
opublikowano: 12-04-2001, 00:00

„Cosmo” nagrodziło najlepsze kosmetyki

W Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się gala Prix de Beauté 2001. Jest to międzynarodowa nagroda przyznawana dla najlepszych kosmetyków, jakie pojawiły się w danym roku na rynku. W Polsce odbyła się trzecia edycja konkursu, której organizatorem jest magazyn „Cosmopolitan”.

W tym roku nominowano po pięć produktów w trzynastu kategoriach. Nagrodzono kosmetyki firm: Lancaster, Dermika, Biotherm, Avon, Helena Rubinstein, L’Oreal, Bourjois, Cerruti Gucci, Kreastase, Wella, Clarins. Miano odkrycia roku przyznano Vichy (L’Oreal Polska) za krem Nutrilogie.

Nagrodzone firmy otrzymały statuetkę Prix de Beauté — diament na postumencie — zaprojektowaną specjalnie na potrzeby konkursu przez firmę Tiffany & Co. Na zaproszonych gości dodatkowo czekała uroczysta kolacja, koncert Anny Marii Jopek oraz pokazy taneczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bęczkowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu