Coworking w miejscu Teatru Kwadrat

opublikowano: 14-11-2018, 22:00

Elastyczne biura wciskają się do centrum Warszawy.

Budynek przy Czackiego 15/17, w którym do 2010 r. działał Teatr Kwadrat, ma nowego właściciela. Nieruchomość w centrum Warszawy kupił 13 listopada Adgar Poland, właściciel tradycyjnych i elastycznych przestrzeni biurowych oraz coworkingów. Budynek dysponuje powierzchnią najmu około 4 tys. mkw., posiada siedem kondygnacji naziemnych i jedną podziemną. Dotychczasowym właścicielem budynku była firma Molina Nieruchomości, która w 2014 r. nabyła go od firmy Polimex-Mostostal. Wcześniej przez prawie 20 lat działał w tym miejscu Teatr Kwadrat, który w 2010 r. wyprowadził się do nowej siedziby.

— Powierzchnię budynku planujemy przeznaczyć na nasze innowacyjne koncepty — Brain Embassy, nasz co- -creating, który cieszy się dużą popularnością, oraz BeYOURSeLF, rewolucyjny koncept najmu łączący zalety co-creatingu, czyli coworkingu w wydaniu Adgar i tradycyjnego biura. Obiekt przy Czackiego 15/17 ma bardzo ciekawą historię, dołożymy starań, aby znów stał się wyjątkowym miejscem — mówi Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland.

Adgar Poland ma w Polsce 12 nieruchomości. Są to m.in. kompleks Adgar Park West czy Adgar BIT na Biznesowym Mokotowie. Dzięki najnowszej transakcji w ścisłym centrum Warszawy pojawi się kolejny operator powierzchni coworkingowych. Największą siłą przyciągającą tu coworkingi jest doskonała lokalizacja w samym sercu miasta, w pobliżu skrzyżowania obu linii metra.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy