Czas na IT w przemyśle

ANB
opublikowano: 06-09-2012, 00:00

IT w Przemyśle GigaCon to konferencja skierowana głównie do przedstawicieli zakładów przemysłowych.

IT w Przemyśle GigaCon to konferencja skierowana głównie do przedstawicieli zakładów przemysłowych, w tym dyrektorów zarządzających, menedżerów ds. logistyki, szefów departamentów informatyki, inżynierów ds. jakości oraz kierowników planowania produkcji i dostaw.

Spotkanie odbędzie się 2 października w Katowicach i będzie dotyczyć m.in. informatyzacji i automatyzacji procesów produkcyjnych, cloud computing, outsourcingu w kontekście bezpieczeństwa danych wychodzących z firmy, zarządzania jakością w nowoczesnym przedsiębiorstwie przemysłowym, systemów MES, a także rozwiązań do zarządzania łańcuchem dostaw czy planowania produkcji.

Program i szczegółowe informacje na temat spotkania można znaleźć na stronie www.sdcenter.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu