Czekamy na reformĘ finansÓw

ADAM
opublikowano: 09-07-2009, 00:00

Czy bankowcy słusznie radzą naszemu rządowi iść śladem Węgier?

FORUM

Czy bankowcy słusznie radzą naszemu rządowi iść śladem Węgier?

Ciężko to przyznać, ale rząd nie robi kompletnie nic, żeby zreformować finanse publiczne. KRUS był, KRUS jest. Rozdmuchana administracja była i jest. Można tak wymieniać jeszcze długo!!! Jeszcze gorzej jest w regionach. Jak widzę, w jaki sposób marnowane są pieniądze, np. w urzędzie marszałkowskim w Gdańsku, to mnie krew zalewa. Przypuszczam, że podobnie jest w każdym województwie.

Dziękuje każdego dnia Donaldowi Tuskowi za zniesienie podatku Belki. Obiecał, że to zrobi natychmiast, i tak uczynił. Dziękuje również za to, że moje rozmowy z ostatnich 2 lat będą rejestrowane. Dziękuje Ci za państwo policyjne, Donaldzie Tusku.

Węgry, które się zapożyczyły tak, że wnuki wnuków tego nie spłacą? Zaczynam wierzyć, że bankom chodzi wyłącznie o zadłużenie wszystkich, by byli niewolnikami i pracowali na ich sielankowe życie. Szkoda słów!!!

Przeprowadzić konieczne reformy finansów publicznych!!!

Kartele bankowe znowu przeprowadzą informacyjną nagonkę, jaka to w Polsce tragedia, żeby się za darmochę jeszcze raz obkupić.

Te upadające bankruty wystawiają Polsce cenzurkę! Ten kryzys powinien wyciąć w pień wszystkich analityków i tę resztę pseudobankowców! Kiedy gospodarka światowa przestanie brać pod uwagę tych wróżbitów, zacznie się nowa HOSSA!!!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADAM

Polecane