Czekamy na was, sąsiedzi

Małgorzata Birnbaum
opublikowano: 30-05-2003, 00:00

Dania ma wiodącą na świecie pozycję w technologii ochrony środowiska, IT, produktów wysokich technologii, produktów ochrony zdrowia oraz sztuki użytkowej. W tych obszarach Polska może skorzystać na współpracy z naszym krajem i duńskimi firmami. Wiele polskich spółek już to robi.

Unia Europejska jest strefą gospodarczej stabilności, pokoju i dobrobytu. Przyłączenie się do niej umożliwi Polsce dostęp do największych rynków na świecie. Polski eksport już na tym korzysta i w ostatnich lat kwitnie.

Spodziewamy się, że w ostatnich latach Polska stanie się jednym z naszych najbliższych partnerów. Jesteśmy przecież sąsiadami. Pokonanie samochodem trasy z północnej Polski do południowej Danii zajmuje mniej niż pięć godzin. Nie możemy się doczekać powitania naszego dobrego partnera i sąsiada w europejskiej rodzinie.

Jarl Frijs-Madsen radca handlowy Danii

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Birnbaum

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Czekamy na was, sąsiedzi