Czeska szansa na współpracę B+R

opublikowano: 16-07-2014, 00:00

Okazją do znalezienia kontrahentów do innowacyjnych projektów będą spotkania kooperacyjne w Ostrawie.

Nowi biznesowi partnerzy czekają na polskich przedsiębiorców tuż za południową granicą. Szansą na ich poznanie będą spotkania kooperacyjne Brokerage Event Horizon 2020 Research, Development and Innovation. Odbędą się one 2 września w Ostrawie. Wydarzenie organizuje ośrodek Enterprise Europe Network (EEN) z Morawsko-Śląskiej

Izby Handlowej w Ostrawie. Partnerem organizacyjnym spotkań jest inny ośrodek tej sieci, działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (DARR). Giełda ma pomóc w znalezieniu partnerów do wspólnych przedsięwzięć biznesowych, badawczych i technologicznych. Jest skierowana do podmiotów, które poszukują innowacyjnych rozwiązań, materiałów i usług lub oferują je. Uczestnikami mogą być firmy z sektora MSP, uczelnie i instytuty badawcze. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w spotkaniach mogą się zarejestrować na stronie https://b2bharmo.com/ Ostrava_H2020. Spotkaniom będzie towarzyszyło seminarium, którego tematyka obejmie unijne programy Horyzont 2020 i COSME. Eksperci powiedzą m.in. o możliwości udziału MSP w projektach, szczególnie w obszarach ICT, energetyki, bezpieczeństwa, transportu i nanotechnologii. Będzie też mowa o praktycznych doświadczeniach z udziału w międzynarodowych projektach B+R. Na seminarium można się zgłosić pod adresem www.khkmsk-registrace. cz. Udział w seminarium i spotkaniach kooperacyjnych jest bezpłatny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu