Czy są dotacje na sklep internetowy?

10-10-2010, 09:50

Chcesz zdobyć dotacje ale nie wiesz jak? Masz wątpliwości, który konkurs jest dla Twojej firmy? Wyślij pytanie na eurokasa@pb.pl. Zdobędziemy dla Ciebie odpowiedź eksperta.

Pytanie Czytelnika „Pulsu Biznesu”:


Mam sklep internetowy z artykułami do paznokci i firmę zaopatrującą gabinety lekarskie w sprzęt jednorazowego użytku. Firmę prowadzę od 1,5 roku. Na jakie dotacje mogę liczyć ?

Odpowiada Daniel Mościcki, KPMG:


Przedsiębiorcy prowadzący usługową działalność gospodarczą mogą liczyć na różne formy wsparcia ich działalności. Przede wszystkich należy wspomnieć o możliwości uzyskania dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki m.in. na szkolenie pracowników, czy podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Ponadto, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka można uzyskać wsparcie finansowe inwestycji o charakterze innowacyjnym, zaś w Regionalnym Programie Operacyjnym (RPO) województwa, w którym prowadzona jest działalność gospodarcza, można uzyskać środki na ogólny rozwój prowadzonej działalności. Informacji o dotacjach w ramach RPO należy szukać w odpowiednim urzędzie marszałkowskim.

Więcej informacji o dotacjach dla mikrofirm w poszczególnych regionach znajdziesz tutaj:

http://eurokasa.pb.pl/2208917,70528,nie-przegap-jesiennych-konkursow

http://eurokasa.pb.pl/2217042,46459,wysycha-zrodelko-z-dotacjami-dla-firm

http://eurokasa.pb.pl/2217065,44280,konkursow-dla-firm-ciag-dalszy

http://eurokasa.pb.pl/2221514,6046,nie-przespij-okazji-lap-kase-z-ue

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Czy są dotacje na sklep internetowy?