Czy wiesz… co łączy KOV i Serinus Energy?

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 21-06-2013, 00:00

Kulczyk Oil Ventures szykuje się do skokowego wzrostu — kupuje kolejne aktywa produkcyjne i wkrótce zadebiutuje na giełdzie w Toronto, na jednym z największych rynków oil&gas na świecie, pośród niemal 400 spółek poszukiwawczo-wydobywczych.

KOV zmieni nazwę na Serinus Energy i będzie firmą o kapitalizacji prawie 1 mld zł, ogromnym potencjale zwiększania produkcji zarówno ropy, jak i gazu, posiadającą 13 koncesji w 5 krajach, równolegle notowaną na parkietach w Warszawie i w Toronto. Dla KOV oznacza to światową ekspozycję i dostęp do kapitału, a dla akcjonariuszy — znaczący wzrost spółki: zwiększenie potencjału produkcji, rozszerzenie portfela aktywów, skokowy wzrost rezerw oraz gotówki. Jak podkreślają władze spółki, to przełom dla KOV.

Serinus Energy stanie się silnym graczem, szczególnie w Europie i Afryce Północnej. Nazwa ma podkreślać nową jakość — dojrzałą spółkę poszukiwawczo-wydobywczą, której doświadczenie operacyjne i sukcesy na Ukrainie będą stanowić solidną bazę szybkiego rozwoju i budowania wartości dla akcjonariuszy.

Dowiedz się więcej na www.kulczykoil.pb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane