Czy wiesz, że…

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 18-10-2012, 00:00

…Brian Tracy wystąpi na V edycji Akademii Przedsiębiorcy Kredyt Banku

Brian Tracy, inspirujący mówca i konsultant biznesu, już po raz trzeci spotka się z polskimi przedsiębiorcami. Przyjedzie na specjalne zaproszenie Kredyt Banku.

Dziś, 18 października wystąpi w Warszawie na konferencji inaugurującej kolejną, piątą już edycję Akademii Przedsiębiorcy. Tematem jego wystąpienia będą „Nowoczesne Strategie Skutecznego Zarządzania Ludźmi”.

Brian Tracy poruszy takie kwestie jak budowanie misji i wizji firm oraz angażowanie pracowników do ich realizacji, budowanie lojalności wśród podwładnych czy podejmowaniedecyzji jako kluczowa umiejętność w zarządzaniu. Liderom biznesu zdradzi m.in. jak zdobyć serca i umysły pracowników, by stworzyć zaufane środowisko, w którym codziennie osiąga się najlepsze rezultaty.

— Wymaga to jednoczesnego zastosowania wszelkich znanych motywatorów, a jednocześnie usunięcia wszystkiego, co może demotywować i obniżać poziom wyników — mówi Brian Tracy.

Zapozna też uczestników ze strukturą myślenia strategicznego, jakiego używają skuteczni liderzy, których — jak uważa — można poznać po tym, że potrafią myśleć lepiej niż inni, zwłaszcza lepiej niż ich konkurenci.

W konferencji weźmie udział ponad 2 tys. przedsiębiorców z całej Polski — w szczególności obecni i przyszli klienci Kredyt Banku. Partnerem konferencji jest Bank Zachodni WBK.

„Puls Biznesu” objął patronat medialny nad wydarzeniem. Pomysłodawcą i organizatorem Akademii Przedsiębiorcy jest Kredyt Bank. Program tworzą realizowane cyklicznie w wielu miastach Polski seminaria i warsztaty dotyczące praktycznych metod budowania wartości firmy i podnoszenia konkurencyjnościprzedsiębiorstw.

Od inauguracji we wrześniu 2010 r. w kilkudziesięciu miastach skupiających środowiska biznesowe zorganizowano już 178 spotkań pod patronatem lokalnych izb gospodarczych i samorządów lokalnych. Wzięło w nich udział ponad 11 tys. przedsiębiorców.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu