Czy wiesz, że…

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 20-05-2013, 00:00

Istnieje ploter, którego wydruki są wodoodporne?

Jest to najnowsze, kolorowe urządzenie Ricoh MP CW2200SP, drukujące w technologii Liquid Gel™, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o rozwijającym się rynku CAD i GIS. W urządzeniu zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, niespotykanych do tej pory na rynku polskim.

Jest ono dedykowane przede wszystkim dla branż: produkcyjnej, architektonicznej, inżynieryjnej, konstrukcyjnej i budowlanej. Dzięki zastosowaniu nowego, szybkoschnącego płynnego żelu, urządzenie jest oszczędne, wydruki są kartometryczne, wodoodporne oraz niewrażliwe na działanie światła UV, a całość zapewnia znakomitą precyzję przy drukowaniu bardzo cienkich linii.

MP CW2200SP zużywa tylko 180 W w trakcie ciągłej pracy oraz 2 W w trybie uśpienia, dzięki czemu urządzenie dba również o wydatki pośrednie ponoszone przez firmę. Urządzenie wyposażonejest również w duży i czytelny kolorowy panel operatorski, który pozwala na wykorzystanie wszystkich funkcjonalności za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu.

Zastosowano tutaj również nowy ssący moduł prowadzenia papieru, który umożliwia „zassanie” papieru do urządzenia, co sprawia, że podawanie papieru jest bardziej precyzyjne i zdecydowanie szybsze.

Innowacyjne urządzenie szerokoformatowe Ricoh MP CW2200SP jest prezentowane podczas Ricoh Document Arena, w strefie Rozwiązania dla CAD i GIS.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane