D48 z nowymi lokatorami

15-05-2017, 22:00

Spółka Penta Investments podpisała dwie umowy najmu biurowca D48, który powstaje u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu na warszawskim Mokotowie.

Do budynku wprowadzą się Intrum Justitia i Warsztat Kulinarny. Firma Intrum Justitia działa w branży zarządzania należnościami. W D48 zajmie ponad 1,5 tys. mkw. Natomiast restauracja Warsztat Kulinarny powstanie na 600 mkw. na parterze budynku. — D48 to doskonała oferta dla firm ceniących zarówno wysoki komfort pracy, jak i lokalizację. Dzięki nowoczesnej architekturze i wielu rozwiązaniom proekologicznym zapewniającym najwyższą efektywność budynku najemcy mogą liczyć na niższe koszty eksploatacyjne i wiele udogodnień, ułatwiających codzienne korzystanie z biurowca — przekonuje Damian Grzywacz z Penta Investments. W obu transakcjach najmu spółkę reprezentowała firma doradcza Savills. — Położenie w sercu największej biznesowej dzielnicy Warszawy, nowoczesna architektura i zastosowanie rozwiązań przyjaznych środowisku to główne atuty D48. Realizowane na Służewcu inwestycje infrastrukturalne dodatkowo zwiększą jego atrakcyjność. Komercjalizacja jest na zaawansowanym etapie i trwają rozmowy z kolejnymi najemcami — mówi Daniel Czarnecki z firmy Savills. Zakończenie budowy biurowca D48 zaplanowano na sierpień 2017 r., natomiast użytkowany będzie od października 2017 r. Wartość inwestycji to około 45 mln euro.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / D48 z nowymi lokatorami