Darmowe e-szkolenia dla firm

opublikowano: 06-10-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

„ABC Funduszy Europejskich” — to nowe bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców w bazie Akademii PARP. Obecnie jest ich tam 50.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • Czego dowiedzą się uczestnicy ekursów odbywających się w ramach Akademii PARP
  • Jakie szkolenia cieszą się największym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców
  • Ile nowych ekursów uruchomi PARP do końca roku

Na przedstawicieli biznesu, którzy chcą podnosić swoje kompetencje, czekają darmowe kursy online w ramach Akademii Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Mogą z nich korzystać również przyszli przedsiębiorcy. Ostatnio PARP wzbogaciła ofertę o kolejne szkolenie pod nazwą „ABC Funduszy Europejskich”. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in., gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat funduszy UE i na jakie wsparcie finansowe mogą liczyć firmy. Ponadto eksperci wyjaśnią, jak ubiegać się o dofinansowanie unijne i realizować projekt z jego pomocą.

– Na etapie tworzenia kursów dbamy o to, aby odpowiadały one na potrzeby naszych użytkowników. Zależy nam na tym, aby przedstawiana wiedza była przystępna dla przedsiębiorców i ich pracowników – mówi Ilona Kosik z zespołu Akademii PARP.

Największym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców cieszą się kursy: „Jak założyć własną firmę?”, „Media społecznościowe w biznesie” i „Umiejętności interpersonalne”. Do końca roku PARP uruchomi jeszcze osiem nowych, bezpłatnych e-szkoleń: „Wystąpienia publiczne”, „Kadry i płace w praktyce”, „ABC postępowania administracyjnego”, „Spółka akcyjna”, „Profesjonalny sekretariat cz. I”, „Profesjonalny sekretariat cz. II”, „Savoir-vivre w biznesie” i „Employer branding”.

– Celem Akademii PARP jest podnoszenie kompetencji pracowników i pracodawców związanych z rozwijaniem biznesu. Dlatego kursy e-learningowe dotyczą m.in. tematyki prawnej, finansowej i marketingowej – mówi Michał Polański, dyrektor w departamencie wsparcia przedsiębiorczości w PARP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane