Debata Tusk-Kaczyński w poniedziałek na antenie Polsatu

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 22-09-2005, 12:25

Telewizyjna debata między kandydatem PO na prezydenta Donaldem Tuskiem i jego konkurentem liderem PiS Lechem Kaczyńskim odbędzie się w poniedziałek wieczorem, 26 września na antenie Polsatu w specjalnym wydaniu programu Tomasza Lisa "Co z tą Polską?" - dowiedziała się PAP w czwartek od Lisa.

Telewizyjna debata między kandydatem PO na prezydenta Donaldem Tuskiem i jego konkurentem liderem PiS Lechem Kaczyńskim odbędzie się w poniedziałek wieczorem, 26 września na antenie Polsatu w specjalnym wydaniu programu Tomasza Lisa "Co z tą Polską?" - dowiedziała się PAP w czwartek od Lisa.

Debata między Tuskiem a Kaczyńskim ma koncentrować się na trzech blokach tematycznych: reforma państwa, polityka zagraniczna i gospodarka. Lis dodał, że na pewno padną w niej także pytania nawiązujące do niedzielnych wyników wyborów parlamentarnych.

Lis powiedział, iż propozycja debaty na antenie Polsatu w jego programie została złożona w środę sztabom wyborczym kandydatów i zaakceptowały one tę propozycję.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane