Dekpol zbuduje halę produkcyjną dla Trefla

ISBNews
opublikowano: 21-03-2016, 14:55

Dekpol zawarł umowę z firmą Trefl na budowę hali produkcyjnej o powierzchni ponad 5 tys. m2 na terenie zakładu inwestora w Gdyni, podała spółka.

"Dekpol podpisał umowę z firmą Trefl SA dotyczącą budowy hali produkcyjnej. Przygotowywany obiekt powstanie w Gdyni przy ul. Kontenerowej 25 i będzie dysponował powierzchnią ponad 5 tys. m2. Inwestycja zostanie zrealizowana w systemie 'zaprojektuj i wybuduj', a jej zakończenie jest planowane na sierpień 2016 r." - czytamy w komunikacie.

W zakres prac Dekpol wchodzi wykonanie projektów budowlanych wykonawczych i warsztatowych, prace budowlane dotyczące hali produkcyjnej wraz z pomieszczeniem administracyjnym, a także realizacja instalacji zewnętrznych, dróg wraz z zagospodarowaniem terenu. Prace będą prowadzone na terenie funkcjonującego zakładu, podano również.

Głównym obszarem działalności Trefla jest produkcja i dystrybucja puzzli oraz gier planszowych. 

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol S.A. notowane są na GPW.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Dekpol zbuduje halę produkcyjną dla Trefla