Czytasz dzięki

Delta wznawia loty między USA a Chinami

ARŻ
opublikowano: 22-06-2020, 18:55

Linie lotnicze Delta poinformowały, że ponownie uruchamiają połączenia lotnicze z Chinami. 25 czerwca, po czteromiesięcznej przerwie, wystartuje pierwszy samolot z Seattle do Szanghaju.

Loty w czerwcu będą odbywać się dwa razy w tygodniu. W lipcu amerykańska linia lotnicza będzie obsługiwała po jednym połączeniu z lotnisk w Seattle i Detroit. Delta jest pierwszym przewoźnikiem, który ponownie połączy USA i Chiny. Rejsy były zawieszone od lutego ze względu na pandemię koronawirusa. 

Fot. Bloomberg
Zobacz więcej

Samolot linii Delta Airlines

Fot. Bloomberg

„Delta stara się bezpiecznie i pewnie docierać do swoich miejsc docelowych, szczególnie w tym krytycznym momencie. Wdrażamy bezprecedensowe środki higieny, aby klienci byli pewni bezpieczeństwa na każdym etapie podróży” – powiedział szef Delty ds. Chin i Singapuru Wong Hong. 

W samolotach będzie obowiązywał specjalny reżim sanitarny. To m.in. wolne środkowe siedzenie, regularna dezynfekcja i obowiązek noszenia maseczek w czasie lotu. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ARŻ

Polecane