DGA doradzi 11 firmom

Ryszard Gromadzki
10-09-2002, 00:00

Poznań. Spółka doradcza DGA z Poznania będzie doradzała 11 firmom zakwalifikowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) do udziału w programie Wstęp do jakości, realizowanym z dotacji funduszu PHARE 2000. Dotychczas PARP zakwalifikowała do udziału w programie łącznie 31 firm (w sumie z wnioskami o dotację zwróciło się do agencji 106 przedsiębiorstw z całej Polski).

Przypomnijmy, że małe i średnie firmy chcące wdrożyć system zarządzania jakością oraz uzyskać certyfikat ISO mogą zgłaszać się do PARP z wnioskiem o dotację na wdrożenie takiego systemu. Dotacja nie może być mniejsza niż 1 tys. EUR (4 tys. zł) i większa niż 7 tys. EUR (28 tys. zł). Nie może również przekraczać 60 proc. wartości kosztów poniesionych w związku z realizacją projektu.

Małe i średnie firmy, którym PARP przyznała dotację, zobowiązane są jednak do korzystania usług doradczych firm akredytowanych przy agencji, do których należy DGA. Przedsiębiorcy, którzy kwalifikują się do korzystania z funduszu dotacji w proponowanych przez PARP programach, mogą składać wnioski do 5 marca 2003 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / DGA doradzi 11 firmom