DIK uruchomi pod ziemią Garage Club

Adam Brzozowski
15-01-2002, 00:00

W centrum Warszawy firma DIK realizuje budowę klubu-dyskoteki. Będzie to jedna z największych inwestycji w obiekt rozrywki w stolicy.

Przy ul. Nowogrodzkiej, obok hotelu Forum, powstaje dwupoziomowy klub-dyskoteka o powierzchni 1,4 tys. mkw., który pomieści 2,5 tys. osób. Jego otwarcie zaplanowane jest na drugi kwartał.

Klub powstaje na najniższych poziomach dziewięciokondygnacyjnego parkingu spółki Capital Parking. Inwestor oraz wykonawca prac — firma DIK — podpisał z nią umowę dzierżawy na osiem lat z możliwością przedłużenia o kolejne pięć.

— Kończymy adaptację parkingu na pomieszczenia klubu. Wyższa kondygnacja zajmie 800 mkw. , a dolna 600 mkw. W klubie znajdzie zatrudnienie około 40 osób. Niebawem rozpocznie się aranżacja wnętrz i montaż instalacji — opowiada Armand Podczerwiński, prezes DIK.

Inwestor nie podaje wartości przedsięwzięcia. Specjaliści ze spółki LTT Oświetlenie i Technika Sceniczna oceniają, że koszt samego oświetlenia, lasera i nagłośnienia mógł wynieść nawet 2-3 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / DIK uruchomi pod ziemią Garage Club