Dla kobiet o finansowaniu firmy

Pod koniec maja odbędzie się VI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Panie dowiedzą się, jak finansować pomysł na biznes.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym zaprasza przedsiębiorcze kobiety na VI Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, która odbędzie się 27 maja w Warszawie. Współorganizatorem jest miasto stołeczne Warszawa. W czasie wydarzenia eksperci opowiedzą o różnych sposobach finansowania startu firmy oraz jej rozwoju. W programie znajdują się wykłady i seminaria warsztatowe, w czasie których uczestniczki będą mogły zapoznać się z działaniem różnych instrumentów finansowych, pożyczek, dotacji, a także aniołów biznesu, funduszy zalążkowych i funduszy venture capital.

Zaproszeni eksperci będą także mówić, finansowaniu społecznościowym, czyli crowdfundingu, w kontekście pozyskiwania kapitału na działalność firm. Będzie to także możliwość kontaktu z kobietami, które odniosły sukces w prowadzeniu własnego biznesu. Konferencje sieci przedsiębiorczych kobiet odbywają się dwa razy w roku.

— Tym razem dodatkowo sięgamy po temat finansowania zewnętrznego. Widzimy potrzebę szerszej edukacji w tym zakresie — mówi Katarzyna Wierzbowska, prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. Krzysztof Kaczmar, prezes Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowym, zwraca uwagę,że warto wspierać wiedzę przedsiębiorczych Polek, która ułatwi im rozwój firmy.

— Obecnie, zgodnie z danymi Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, co trzecią firmę w Polsce prowadzi kobieta. W skali Unii Europejskiej nasz kraj ma jeden z najwyższych wskaźników przedsiębiorczości pań wśród osób aktywnych zawodowo — mówi Krzysztof Kaczmar. © Ⓟ

27.05

Tego dnia w Warszawie odbędzie się VI Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Dla kobiet o finansowaniu firmy