Dlaczego biznes się ściga

opublikowano: 17-05-2019, 05:46

Dlaczego biznesmeni chętnie uprawiają sporty motorowe? Jak Robert Kubica wrócił do F1? Dlaczego Orlen został sponsorem? I co pięknego jest w tym sporcie?

Rafał Sonik, Michał Sołowow, Jakub Dwernicki...lista ludzi biznesu, która na poważnie się  ściga w rajdach jest pokaźna. Co ich do tego przyciąga? Opowiada Rafał Sonik, znany przedsiębiorca i zwycięzca Rajdu Dakar. Robert Kubica opowiada jak odnajduje się w Formule 1 po powrocie po 9 latach. Dlaczego PKN Orlen zainwestował 80 mln zł w zespół F1 tłumaczy Adam Burak, dyrektor komunikacji korporacyjnej. O tym dlaczego sporty motorowe są piękne, ale i niełatwe w odbiorze tłumaczy Michał Gąsiorowski, dziennikarz Sport.pl.

81a6d2b2-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Cztery kółka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE
Cztery kółka
autor: Łukasz Ostruszka
Wysyłany co dwa tygodnie
Łukasz Ostruszka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Nawacki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy