Czytasz dzięki

Do Skarbca TFI dołączy nowy zarządzajacy

opublikowano: 19-10-2016, 11:09

Potwierdziły się informacje "PB" - pracę w Skarbiec TFI od 4 stycznia 2017 r. rozpocznie Jacek Babiński, który od 2007 r. związany był z Metlife PTE.

Babiński ma być zastępcą dyrektora inwestycyjnego w zakresie funduszy akcyjnych oraz mieszanych.

 – Jacek Babiński jest trzecią osobą – po Tomaszu Stadniku oraz Łukaszu Stelmasiaku – którą w  ostatnich miesiącach pozyskaliśmy do naszego zespołu. Jacek posiada wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym w ważnym dla nas obszarze czyli inwestycjach na rynku akcyjnym. Posiada unikalne doświadczenie i doskonały track record w zarządzaniu łączący kompetencje w zakresie selekcji oraz alokacji. Zatrudnienie Jacka jest kolejnym elementem realizowanej przez nas strategii rozwoju w tych obszarach, które w średnim i długim terminie będą najbardziej atrakcyjne zarówno dla Klientów, jak i biznesowo dla spółki - mówi Marek Rybiec, prezes Skarbiec Holding.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane