Dobre perspektywy dla Rafako

Dariusz Karolak
opublikowano: 05-03-2001, 00:00

Dobre perspektywy dla Rafako

Bardzo dobrze zachowuje się Rafako, po tym jak na 2 sesjach 26 i 28 II zanotowało bardzo duże obroty. W piątek bez sprzeciwów strony podażowej udało się wysoko zamknąć tydzień, co z kolei przełożyo się na zdecydowaną poprawę sytuacji technicznej. Świeca tygodniowa jest najgrubsza od 7 miesięcy i w dodatku biała. Niestety nie udało się jeszcze pokonać oporu tygodniowej VAMA10 (6,2), co uwiarygodniłoby potencjał wzrostowy rynku.

Zwyżkę potwierdzają praktycznie wszystkie szybkie oscylatory. Średnioterminowa sytuacja również się poprawiła, ale należy pamiętać o tym, że MACD wciąż znajduje się w warościach ujemnych, a opierając się na wskaźnikach ruchu kierunkowego rynek jest beztrendowy. O tym, że szybko może się to zmienić świadczy zachowanie tygodnioweg Stochastic’a, który dał sygnał kupna potwierdzając budującą się od miesiąca dywergencję. Ewentualne spadki powinno powstrzymać dno z 30 X, 5,55 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Dobre perspektywy dla Rafako