Dobre Rozwiązania dla bezpieczeństwa

DI
27-09-2013, 00:00

Rosnące sterty nieterminowych płatności za wystawione faktury, pnące się bieżące koszty działalności gospodarczej.

Te i inne zagrożenia dla bezpieczeństwa finansowego firmy w czasach dekoniunktury stają się coraz bardziej realne. Wraz ze zmieniającymi się warunkami prowadzenia biznesu zmieniają się potrzeby przedsiębiorców. Deutsche Bank PBC postanowił wyjść im naprzeciw. Pakiet db Rozwiązania dla bezpieczeństwa zawiera wiele instrumentówfinansowych przydatnych przedsiębiorcom, którzy szukają solidnego partnera na trudne czasy. Oferowane rozwiązania mają pomóc w optymalizacji płynności finansowej, w pozyskiwaniu środków na przetrwanie gorszej koniunktury, a także w zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji. W skład pakietu wchodzą m.in.: ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie nieruchomości, w której firma prowadzi działalność, faktoring w różnych jego odmianach, szeroka

paleta produktów kredytowych, w tym m.in. linia wielozadaniowa, która pozwala na elastyczne korzystanie w dowolnym momencie z wielu produktów. Bank udziela również przedsiębiorcom gwarancji zarówno w obrocie krajowym, jak i zagranicznym. Dla klientów zaangażowanych w handel zagraniczny Deutsche Bank PBC przygotował również pakiet instrumentów rynku walutowego i zarządzania ryzykiem stóp procentowych, które pomagają zminimalizować skutki niekorzystnychzmian cen. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą szacować koszty finansowania przedsięwzięć, także w warunkach dużej zmienności rynku. Bank zapewnia również, że szeroki wybór rodzajów rachunku firmowego umożliwi efektywne dostosowanie go do potrzeb prowadzonego biznesu. Jak db Rozwiązania dla bezpieczeństwa spisują się w praktyce? Postanowiliśmy pokazać to państwu na przykładach trzech firm, które już z nich korzystają.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Banki / Dobre Rozwiązania dla bezpieczeństwa