Dobre rzeczy należy robić właściwie

BEATA STELMACH, prezes GE — Polska i kraje bałtyckie
opublikowano: 03-04-2017, 22:00

W tym roku obchodzimy podwójną rocznicę — 125 lat temu, 15 kwietnia 1892 r., GE zostało formalnie zarejestrowane, a 25 lat temu rozpoczęliśmy działalność w Polsce.

Thomas Edison, jeden z założycieli GE, powiedział, że dla osiągnięcia sukcesu ważny jest pomysł, ale również odpowiednie przygotowanie i wdrożenie.

Historia GE pokazuje, że za świetnymi pomysłami stoi solidna praca i te same zasady prowadzenia działalności niezależnie od branży. Nasza 25-letnia historia w Polsce to wiele sukcesów i świetna baza do dalszego rozwoju: doskonałe fabryki, gruntownie wykształceni inżynierowie i specjaliści. 6500 pracowników, którzy wiedzą, że reputacja GE to nasza istotna przewaga konkurencyjna.

Uczciwość to część naszego DNA — wiedzą o tym zarówno nasi partnerzy zewnętrzni: klienci, dostawcy, administracja państwowa, jak i pracownicy. Wiemy, że dobre rzeczy należy robić właściwie i nie ma od tej zasady żadnych odstępstw.

Niedawno ogłoszono wyniki kolejnego zestawienia Najbardziej Etycznych Firm Świata — po raz 11. z rzędu znaleźliśmy się wśród firm uhonorowanych przez instytut Ethisphere tym tytułem, a dzisiaj przedstawiamy laureatów polskiego konkursu „Etyczna Firma”.

Tegoroczna, trzecia już edycja konkursu objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, co jeszcze dobitniej podkreśla rolę etycznego prowadzenia działalności gospodarczej.

Laureaci Etycznej Firmy to zarówno małe firmy, jak i koncerny — niektóre są z nami od pierwszej edycji. Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję i życzę wytrwałości i odwagi w podejmowaniu mądrych i dobrych decyzji biznesowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BEATA STELMACH, prezes GE — Polska i kraje bałtyckie

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy