Dokument przepuszczony przez program FillUp

opublikowano: 12-09-2014, 00:00

Z pomocą E-file można wysłać dokumentację do ponad 20 tys. urzędów. Spółka rozwija swoją aplikację FillUp.

Firma E-file użytkownikom swojej aplikacji „FillUp — przyjazne formularze” oferuje dostęp do ponad 1,9 tys. gotowych wzorów pism, wniosków, umów i formularzy urzędowych i pozwala na szybkie przesłanie ich drogą elektroniczną do wybranego urzędu. Za pośrednictwem aplikacji można również „przepuszczać” własne dokumenty zapisane w plikach tekstowych, pdf oraz zdjęcia. Wymagane jest jednak posiadanie profilu zaufanego na portalu ePUAP i kwalifikowanego e-podpisu.

— Celem programu FillUp jest upraszczanie komunikacji firm i osób prywatnych z urzędami, dlatego szybkie wprowadzenie obsługi elektronicznych skrzynek podawczych w aplikacji było dla nas priorytetem — zaznacza Jacek Wawrowski, prezes firmy E-file. Dla użytkowników przesyłanie własnych dokumentów jest bezpłatne, za korzystanie z gotowych formularzy należy wnieść ustaloną opłatę lub wykupić abonament na usługę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Dokument przepuszczony przez program FillUp