Dolny Śląsk: granty na start

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 16-04-2018, 22:00

25 kwietnia w Wałbrzychu odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą powalczyć o unijne wsparcie na założenie działalności gospodarczej.

25 kwietnia w Wałbrzychu odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą powalczyć o unijne wsparcie na założenie działalności gospodarczej. Organizatorem wydarzenia jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu. Podczas spotkania eksperci zaprezentują konkursy dotacyjne dla osób chcących uruchomić biznes.

Granty oferują Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego i program Wiedza Edukacja Rozwój. Specjaliści opowiedzą też o preferencyjnych pożyczkach na rozkręcenie biznesu. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli konsultować swoje projekty z ekspertami. Otrzymają informacje m.in. o kwalifikowanych wydatkach przedsięwzięcia — czyli przeznaczonych do refundacji z pieniędzy unijnych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu (Plac Magistracki 1).

Więcej informacji: www.rpo. dolnyslask.pl/o-projekcie/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Dolny Śląsk: granty na start