Domenę fabrycznie nową sprzedam

AS
opublikowano: 28-03-2007, 00:00

Nową domenę internetową można zarejestrować już nawet za kilka złotych. Wszystko dzięki rozbudowanemu systemowi promocji.

Nową domenę internetową można zarejestrować już nawet za kilka złotych. Wszystko dzięki rozbudowanemu systemowi promocji.

Do zakupu domen internetowych mają zastosowanie ogólnie przepisy kodeksu cywilnego, a także regulacje szczególne dotyczące sprzedaży. Sprzedaż domeny nie różni się z reguły niczym od zbycia innych rzeczy, np. samochodu.

Domenę można kupić bezpośrednio w NASK (www. nask.pl) lub przez pośredników. Tych ostatnich na rynku jest wiele (m.in.: www.home.pl, www.nazwa.pl, www.domeny.tv, www.onet.pl).

U pośredników promocyjne ceny są niekiedy kilkukrotnie niższe. Wahają się od kilku do około 200 zł za domenę. Na stronach firm oferujących domeny można sprawdzić, czy dany adres internetowy jest wolny. Rejestracja trwa kilka minut. Często do kupionej domeny sprzedawcy dodają miejsce na swoich serwerach, aby firma mogła szybko i sprawnie uruchomić później serwis WWW.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu