Domy alternatywą dla mieszkań

opublikowano: 26-11-2018, 22:00

Novisa Development, firma specjalizująca się w budowaniu domów jednorodzinnych, wprowadziła do sprzedaży nową inwestycję — Osiedle Wilgi Park na pograniczu Piaseczna i Ursynowa w Warszawie.

Na całość inwestycji przy ul. Wilgi w Zgorzale składać się będą 144 lokale od 62 do 105 mkw. (3-5 pokoi). Lokal o powierzchni 62,5 mkw. z dwoma miejscami postojowymi dostępny będzie w cenie 339 tys. zł. Osiedle Wilgi Park zostanie oddane do użytku w listopadzie 2020 r. Jak podkreśla inwestor, oferowane przez niego domy stanowią pod względem ceny konkurencję dla mieszkań w blokach. Przez 18 lat działalności Novisa Development sprzedała ponad 1300 lokali, a w aktualnej i planowanej sprzedaży ma ponad 100. Obecnie w budowie jest ponad 9 tys. mkw. mieszkań. Inwestycje znajdują się w okolicach przepełnionych zielenią, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do centrum Warszawy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy