Dorobek Eugene Goluba został doceniony

Agnieszka Janas
30-12-2003, 00:00

Eugene Golub, prezes spółki Golub Company, został laureatem Środkowo- i Wschodnioeuropejskiej Nagrody za Jakość w Nieruchomościach.

Jury przyznało Eugene Golubowi nagrodę doceniając cały jego życiowy dorobek, związany z działalnością na rynku nieruchomości.

W Polsce laureat jest znany głównie jako inwestor pierwszego finansowanego przez Amerykanów budynku biurowego Warsaw Corporate Center. Współtworzona przez niego spółka GE Capital Golub Europe zainwestowała w naszym regionie 400 mln USD w biurowce, m.in. Warsaw Financial Center, Atrium w Petersburgu i Centrum Plac Karola w Pradze. Wręczenie nagrody nastąpi 22 stycznia 2004 r. Laureat zapowiedział przybycie do Warszawy na uroczystość, podczas której przyznane zostanie 16 wyróżnień. Krótka lista nominowanych zostanie ogłoszona 8 stycznia 2004 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Agnieszka Janas

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Dorobek Eugene Goluba został doceniony