Dotacje na polsko-czeskie projekty

SACH
opublikowano: 30-01-2013, 00:00

Jak prawidłowo przygotować projekty o dotacje z Programu Współpracy Transgranicznej Republika Czeska — Rzeczpospolita Polska?

Tego wnioskodawcy będą mogli dowiedzieć się podczas szkolenia, które odbędzie się 5 lutego w Głubczycach w woj. opolskim. Uczestnicy zajęć usłyszą, jak uniknąć błędów związanych z wnioskami projektowymi i załącznikami w ramach Funduszu Mikroprojektów i jak wygląda realizacja przedsięwzięć z tego instrumentu w ostatnich latach. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem powinni najpóźniej do 1 lutego przesłać kartę zgłoszeniową faksem na nr. +32 415- 64-94 wew. 18 lub na adres e-mail: i.paprotny@euroregion- silesia.pl. Spotkanie organizują Regionalny Punkt Kontaktowy w Opolu, stowarzyszenie Euroregion Silesia i Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Głubczycach. Więcej informacji o szkoleniu: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/konfszkol/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu