Dotacje z Horyzontu 2020

opublikowano: 23-10-2014, 00:00

31 października w Łodzi odbędzie się dzień informacyjny „Budownictwo, energia, efektywność energetyczna w Horyzoncie 2020”.

Wydarzenie organizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE przy Uniwersytecie Łódzkim jest skierowane do przedsiębiorców i naukowców zainteresowanych składaniem wniosków na projekty badawczo-rozwojowe w ramach konkursów z programu ramowego Horyzont 2020.

Będzie to okazja, aby zapoznać się z możliwościami finansowania prac B+R nie z puli krajowej, ale bezpośrednio z budżetu Komisji Europejskiej.

Uczestnicy dostaną wskazówki, jak należy aplikować o fundusze na innowacyjne rozwiązania w obszarach budownictwa, energiii efektywności energetycznej.

Osoby zainteresowane udziałem powinny wysłać maila z imieniem, nazwiskiem, zajmowanym stanowiskiem i nazwą firmy lub instytucji na adres: p.dana@ asm-poland.com.pl. Liczba miejsc ograniczona.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Fundusze unijne / Dotacje z Horyzontu 2020