Czytasz dzięki

Dowiedz się, co da firmom nowy budżet

SACH
opublikowano: 24-10-2011, 00:00

Jaką pomoc przedsiębiorcy będą mogli otrzymać z Unii Europejskiej po 2013 r.? Możesz się dowiedzieć już w czwartek.

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (CPIFE) zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat „Przyszła perspektywa finansowa, czyli Fundusze Europejskie po 2013 roku”. Wydarzenie realizowane we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 października w godz. 13–15.45. Udział jest bezpłatny.

Uczestnicy tego wydarzenia dowiedzą się, jakie plany ma Komisja Europejska odnośnie do pomocy finansowej dla Polski i przedsiębiorców w latach 2014-20 r. Poznają także stanowisko Polski dotyczące tych pomysłów. Zaprezentowany zostanie obecny stan wykorzystania przez Polskę pieniędzy przekazanych na lata 2007-13.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny się zgłosić, wysyłając e-mail na adres spotkania@cpe.gov.pl W tytule należy wpisać „Perspektywa” (dla wyróżnienia zgłoszenia, ponieważ CPIFE prowadzi jednocześnie kilka rekrutacji), a w treści e-maila trzeba podać imię oraz nazwisko uczestnika. Uczestnicy spotkania otrzymają stosowne zaświadczenia. Będą też mieli możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ul. Krucza 38/42, Warszawa Tel. +48 22 626-06-32 i 626-06-33

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane