Druga pozytywna rekomendacja dla PolTregu

opublikowano: 20-12-2021, 10:42

Sylwia Jaśkiewicz, analityczka DM BOŚ, w raporcie z 12 grudnia wydała rekomendację “kupuj” dla akcji PolTregu. Cenę docelową wyznaczyła na 133,1 zł.

“Obecne prace spółki koncentrują się na: cukrzycy typu 1 (CT1) u dzieci, w której planowane jest rozpoczęcie badania klinicznego w terapii kombinowanej z Tregami i przeciwciałem monoklonalnym anty-CD20 fazy II/III u dzieci ze zdiagnozowaną cukrzycą i fazy I/II u dzieci z grupy ryzyka oraz stwardnieniu rozsianym (SM) z zaplanowanym rozpoczęciem dwóch badań fazy I/IIa w terapii Tregami podawanymi dokanałowo w postaci pierwotnie postępującej (PPMS) i rzutowo-remisyjnej (RRMS). Podawanie preparatów pacjentom we wspomnianych badaniach powinno rozpocząć się w III kw. 2022 r., a wyniki I części badania w CT1 i wyniki badania w SM powinny być znane na koniec II kw. 2024 r. umożliwiając pozyskanie partnera/ partnerów w II poł. 2024 r.| - napisano w raporcie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane